Selenit

Selenit111Magický lesk Selenitu známe převážně v bílé a oranžové barvě.

Selenit je vláknitá krystalická odrůda sádrovce s dobrými optickými vlastnostmi. Jeho snadná opracovatelnost tvoří ze Selenitu dokonalý materiál pro výrobu dekorativních předmětů, vyrábí se z něj Selenitové svícny, lampy, šperky.

Selenitové tyčinky, nebo kousky krystalu položené kdekoliv v domě vytvoří mírumilovnou a klidnou atmosféru domu, lze je cíleně rozmístit kolem celého domu, kterému pak přinesou vytoužený klid a mír, současně do něho nebudou zasahovat žádné vnější škodící vlivy.

Selenit (nazýván také měsíční kámen), má jméno podle řecké bohyně měsíce Seléne. Kámen v sobě nese otisk všeho, co se kdy na světě událo. Uvádí se, že jeho domovem je oblast rozprostírající se kdesi mezi hmotou a světlem.

JednáSelenit150a se o velmi silný krystal, obsahující lunární, přijímající energii, udržující hluboký klid a mír. Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy a uklidnit zmatek v duši. Je výborný pro duchovní práci, každý, kdo drží v ruce kousek Selenitu vydávající ryzí vibrace,  je schopen telepatie.

Selenit přináší do našich myslí radost. Přináší porozumění dějům, jež se odehrávají v podvědomí. Utváří pevný základ pro dlouhotrvající vztahy. Podporuje komunikaci, umožňuje odhalit lži.  Pomáhá lidem, kteří trpí nervozitou, nejistotou, stresem.

Nejryzejší průsvitný bílý Selenit je obdařen nadpozemskými  vlastnostmi. Je pojítkem s minulými životy, zná je a pomůže nám je zjevit, jen je potřeba nás nasměrovat správným směrem. Selenit nesnáší vlhko, proto se nabíjí a čistí pouze měsíčním světlem.

Selenit dodává tělu velké množství energie, rovná páteř, zvyšuje její ohebnost a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a neutralizuje působení rtuti v zubním amalgamu. Jedná se o vynikající krystal pro kojení a výživu dítěte Ochraňuje před epileptickými záchvaty.

Zaujal Vás zpracovaný  Selenit pro jeho zázračné vlastnosti? Přejděte přímo do našeho e-shopu. Kde si můžete prohlédnout naší aktuální nabídku šperků.

Selenit je odrůda sádrovce, který je třeba chránit před kontaktem s vodou! Nejznámějším nalezištěm Selenitu je Maroko.

Přehled hodnocení

Hodnoceno autorem
Hodnoceno návštěvníky

User Rating: 4.78 ( 2 votes)

Check Also

Hematit

Hematit – odpradávna je spojován s krví. Ve starověku byl považován za talisman štěstí a …

Napsat komentář