Hematit

Hematit – odpradávna je spojován s krví.

Ve starověku byl považován za talisman štěstí a úspěchu. Pomáhá při neklidu a nespavosti, pocitech beznaděje a nejistoty, podporuje paměť. Napomáhá tvorbě bílých krvinek, čistí krev a zbavuje ji jedů, působí na lepší prokrvení ledvin, léčí oblast malého mozku, slezinu játra.

Používá se při tachykardii, křečích nohou, strnutí šíje, při bolestech zad. Pomáhá při zotavování po nemocech, při bolestech kloubů, vředových a pohlavních chorobách, nápomocen je i při obtížích sexuálního rázu a při léčbě kožních onemocnění jako jsou akné, lupénka, ekzém, problémy s vlasy a pokožkou hlavy.

Aktivuje naše skryté energetické rezervy. Pomáhá proti depresím, přináší pocit klidu a bezpečí. V každodenním životě posiluje a vitalizuje tělo.

Pomáhá přestát bez úhony těžké doby, kdy jsme vystaveni velké zátěži. Podporuje usínání a spánek. Nesmí se používat při zánětech!

Léčivý kámen Hematit čisticí krev, harmonizuje auru nositele, pomáhá při rekonvalescenci a dodává energii v okamžicích tělesného či psychického vyčerpání. Není bez zajímavosti, že rovněž dodává sexuální energii.

Ve šperkářství je hematit populární a žádaný především díky své krásné kovové barvě, která působí velmi luxusně i  elegantně.

Příklady krásných šperků s použitím chirurgické oceli a Hematitu

5položka(ek)

Přehled hodnocení

Hodnoceno autorem
Hodnoceno návštěvníky

User Rating: 4.83 ( 2 votes)

Check Also

Chalcedon

Chalcedon bývá jemně modré barvy, občas s nádechem lila, někdy s pruhováním, jeho barevnost se mění …

Napsat komentář